Camelia Shiseido

Przyszłość Twojej skóryzależy od Ciebie

Każdy dzień naszego życia stanowi część historii naszej skóry. Z linią Future Solution LX ma szanse stać się piękną historią, codzienna pielęgnacja inspiruje naszą skórę do tego aby ta sama chroniła się przed czyhającymi na nią zagrożeniami. Codziennie, rano i wieczorem Future Solution LX uwzględnia zagadnienie chronobiologii wskazując naszej skórze właściwą drogę w kierunku jest dobrej kondycji i pięknego wyglądu. Teraz, im dłużej żyjemy, tym piękniejsza może stać się nasza skóra.

Rozdział 1

Zdolność skóry do utrzymania pięknego wyglądu

Nasza skóra posiada naturalną zdolność do utrzymania pięknego wyglądu. Kiedy ulega uszkodzeniu, komórki skóry zachowują się w taki sposób aby zminimalizować skalę zagrożeń i powrócić do naturalnego stanu równowagi. Wewnętrzne mechanizmy skóry wspomagają jej działanie ochronne w ciągu dnia i odbudowujące w nocy.

Jak każda żywa istota, skóra pracuje w rytmie swojego naturalnego zegara biologicznego optymalizując procesy odnowy i regeneracji, dzięki którym potrafi zachować swoje naturalne piękno.

Rozdział 2

Dlaczego skóra się starzeje? Uhonorowane nagrodą odkrycie Serpiny b3

Serpina b3 jest czynnikiem obecnym w komórkach skóry, który negatywnie wpływa na kondycję skóry oraz przyspiesza proces jej starzenia. Kiedy poziom serpin b3 w komórkach niebezpiecznie wzrasta, bariera ochronna skóry staje się słabsza. Z czasem negatywne konsekwencje tej sytuacji staja się coraz bardziej widoczne, wpływając negatywnie zarówno na kondycję jak i na wygląd skóry. Naukowcy Shiseido jako pierwsi na świecie zbadali i opisali zagrożenie jakie stanowi dla skóry podwyższony poziom Serpiny b3. W oparciu o to odkrycie, opracowali składnik o nazwie Skingencell 1P, który jako jedyny na świecie zmniejsza poziom sepiny b3 w skórze, chroniąc ją przed negatywnymi skutkami jej działania.

* 24 Międzynarodowy Kongres IFSCC, Osaka, Japonia. Nagrodzona: odkrycie i opisanie melekuły odpowiedzialnej za zanik jądra komórkowego w keranocycie oraz jej wpływ na naruszenie bariery ochronnej skóry.

Rozdział 3

Natura i technologia

W linii Future Solution LX najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne zostały uzupełnione szeroka gamą cennych składników pochodzenia roślinnego. Wzajemnie się uzupełniając stanowią gwarancję doskonałej pielęgnacji, której celem jest przywrócenie i utrzymanie pięknej skóry.

Kompleksowy program pielęgnacyjny jest oparty o działanie składnika Skingencell 1P.

Skingencell1P jest jedynym składnikiem o potwierdzonej zdolności hamowania Serpiny b3 odpowiedzialnej za proces starzenia się skóry.
Skingencell 1P zapewnia utrzymanie optymalnych funkcji obronnych skóry chroniąc ją przed zewnętrznymi zagrożeniami.
Chronobiologia LX

Future Solution LX, uniklne podejście do pielęgnacji skóry.

Każda komórka skóry posiada czynnik odpowiedzialny za poszczególne funkcje skóry. Shiseido odkryło, że obecne w skórze czynniki obronne ( Daytime Defence Factors) są najbardziej aktywne w ciągu dnia. Czynniki te są odpowiedzialne za tworzenie zdrowej bariery ochronnej skóry oraz utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia. Nocą, aktywność ( podział) komórek jest najwyższy, ponieważ sen wspomaga proces regeneracji. Łącząc program pielęgnacyjny z naturalnym rytem pracy komórek skóry zwiększasz swoje szanse na utrzymanie zdrowia, piękna i młodego wyglądu skóry na długie lata.

Skingenecell 1P

Opatentowany przez Shiseido składnik Skingencell 1P hamuje powstawanie Serpiny b3 w skórze. Zwiększa witalność komórek i fundamentalnie poprawia jakość skóry. Rezultat: piękna skóra, która z dania na dzień wygląda lepiej

* potwierdzone testami in vitro. Skingenecell 1P
Rozdział 4

Siła naturalnych składników

Odkryj niezwykła siłę roślin zawartych w formułach produktów Future Solution LX; ekstrakt z zielonej herbaty Uji chroni komórki skóry przed wolnymi rodnikami; ekstrakt z bio-drożdży poprawia witalność komórek zwiększając ilość i jakość kolagenu oraz kwasu hialuronowego; ekstrakt z owocu karamboli zapobiega rozrywaniu włókien kolagenowych. * Future Solution LX zapewnia wyjątkowa ochronę przed uszkodzeniami wewnętrznych warstw skóry. *potwierdzone testami in vitro

 • Ekstrakt z Zielonej Herbaty Uji

  Ma silne działanie anty-utleniające i wspomaga powstrzymywanie uszkodzeń komórek wywołanych promieniowaniem UV. (testy in vitro)

 • Super Ekstrakt z Drożdzy

  Wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe, dzięki stymulującemu wpływowi na reakcję powstawania kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze właściwej. Siatka kolagenowa jest bardziej zwarta i napięta. (testy in vitro)

 • Ekstrakt z Liści YangTao

  Chroni przed rozpadem kolagenu. (testy in vitro)

 • Ekstrakt z Okry
 • Ekstrakt z korzenia Arcydzięgla
 • Ekstrakt z Wilżyny Ciernistej

Delikatne nuty japońskich kwiatów łączą się harmonijnie w delikatny kwiatowy zapach, który podkreśla luksusowość każdego produktu.

Kwiat Wiśni (Sakura) Kwiat Wiśni (Sakura)
Śliwa (Ume) Śliwa (Ume)
Róża (Hamanasu) Róża (Hamanasu)