Camelia Shiseido

Bio-Performance

Bio-Performance jest linią produktów pielęgnacyjnych do walki z czasem, opracowaną przez Shiseido w oparciu o najbardziej zaawansowane badania w dziedzinie biotechnologii. Biotechnologia łączy bogactwo natury z potęgą nauki w celu osiągnięcia naturalnych, skutecznych składników dla pielęgnacji skóry. Bio-Performance nadaje Twojej skórze niesłychany blask młodości i zapewnia jej nawilżanie, przywraca naturalną zdolność do walki z widocznymi oznakami starzenia się.

Dla kobiet o wszystkich typach skóry od 30 lat powyżej, które szukają produktów pielęgnacyjnych ukierunkowanych do walki z czasem. Produkty BIO-PERFORMANCE są opracowane dla wymagających kobiet, które poszukują jakości, skuteczności i szybkich efektów. Chcą prostego działania i spektakularnych efektów, nigdy nie boją się wypróbować najnowszych, rewolucyjnych produktów.Szybka, efektywna, zaawansowana technologia w pielęgnacji skóry zapobiegająca dalszym oznakom starzenia się jest dla nich priorytetem.

KROK 2

AKTYWACJA

Moc układu immunologicznego stanowi podstawę zdrowej i pięknej cery.
Aktywuj immunologię swojej skóry do walki z zagrożeniami powodującymi jej uszkodzenia.


KROK 3

NAWILŻANIE

Serum: Pobudź swoją skórę silnie skoncentrowanymi formułami aby wzmocnić jej codzienną pielęgnację.

Nawilżanie: Zlikwiduj niedoskonałości, popraw naturalne funkcje swojej skóry i przywróć jej idealny poziom nawilżenia używając specjalnie dobranego kremu.

Oczy: Skoryguj delikatne niedoskonałości z odpowiednim kremem pod oczy.