Camelia Shiseido

MAKE UP NOWA2015
jesień/zima
KOLEKCJA

item Kolekcja jesień/zima 2015 kładzie szczególny akcent na makijaż oka. Wyraź siebie spojrzeniem. Get The Look

Spersonalizuj objętość swoich rzęs z Full Lash Volume Mascara

Wyraż siebie spojrzeniem.
Czarny BK901
Full Lash Volume Mascara
Brąz BR602
Full Lash Volume Mascara

Efekt pełnych objętości rzęs

Maskara, która pozwala kontrolować objętość rzęs w zależności od potrzeb (personalizowanie objętości). Sprawia, że rzęsy stają się pełne, pogrubione, a jednocześnie supermiękkie w dotyku. Bez sklejania, smug, obsypywania się, z długotrwałym efektem głębokiego koloru oraz połysku. Unikalna szczoteczka podkręca każdą rzęsę, nadając im kształt perfekcyjnego "wachlarza". Maskara jest łatwa w demakijażu.

Dostępna w 2 kolorach
Odkryj Full Lash Volume Mascara

Pełniejsze, dłuższe, bardziej gęste rzęsy

Serum odżywcze do pielęgnacji rzęs oraz brwi. Stymuluje wzrost oraz poprawia gęstość delikatnych włosków rzęs oraz linii brwi. Rzęsy stają się długie, pogrubione oraz błyszczące, a brwi pełniejsze i bardziej zdefiniowane.
Full Lash Serum
Full Lash Serum
Odkryj Full Lash Serum
item

Shimmering Cream Eye Color

2 nowe kolory Czysty, perłowy i pełen zmysłowego blasku cień umieszczony w słoiczku zachowuje niewiarygodną wierność koloru również na powiekach. Nie blaknie i nie zmienia koloru nawet w przypadku aplikacji na podkrążone i zmęczone oczy.
item item item
item

item

Perfect Rouge

3 nowe kolory Intensywność koloru, subtelny połysk pełnych, gładkich ust. Nowa Perfect Rouge nawilża i wygładza usta spełniając wszystkie oczekiwania, jakie idealna pomadka spełniać powinna.