Camelia Shiseido
Beauty philosophy

Piękno od samego początku

Od ponad 140 lat, Shiseido definiuje pojęcie piękna i stara się szerzyć tę wiedzę na całym świecie. Niezliczona liczba lojalnych użytkowników Shiseido wierzy, że dzięki rozbudzaniu wrażliwości i empatii, piękno może stanowić siłę pozytywnych zmian na świecie i śmiało prowadzić kolejne pokolenia w przyszłość.

Kochamy znajdować piękno i dzielić się nim. Wierzymy, że piękno sięga głębiej niż to co możemy zobaczyć gołym okiem. Piękno jest wrażliwe na otaczającą nas przyrodę, klimat, światło, kolor, wszystkie pięć zmysłów oraz wiele innych subtelnych szczegółów życia.

Znajdujemy piękno na całym świecie. Znajdujemy piękno poprzez nasze działania badawcze i rozwojowe. Znajdujemy piękno w świecie nauki i sztuki. Znajdujemy piękno w relacjach jakie nawiązujemy, w produktach, które tworzymy i w tym jak angażujemy się w sprawy tego świata.

Dla Shiseido, piękno nie jest tylko obrazem, jest uczuciem, które dzielone z innymi sprawia, że świat może stawać się lepszy. Doceniamy piękno w jego różnorodności, w całej ludzkości. Wiemy, że na świecie wciąż można znaleźć wiele nieprzyjemności. Piękno stanowi antidotum na ‘brzydotę’ tego świata, jest uczuciem, którym warto się dzielić, siłą, która łączy, a nie dzieli.

Shiseido, dzielimy się pięknem od 1872

Beauty from the beginning