Camelia Shiseido
1
Wrzesień 2013
Wskazówki i Rytuały

PIĘKNY WYGLĄD ZACZYNA SIĘ OD SOLIDNEJ BAZY

Podkłady Shiseido dostępne są w 21 odcieniach, włączywszy trzy stworzone specjalnie dla ciemnych karnacji, i posiadają dwa oznaczenia kolorytu:
Jasność od 00 (very light), 20 (natural light), 40 (natural fair),60 (natural deep), 80 (deep) to 100 (very deep) i odcień od WB (Warm Beige), B (Beige), I (Ivory), O (Ochre) do BF (Buff).
Aby tworzyć kolory odzwierciedlające równowagę między faktycznym kolorytem skóry i kolorami uważanymi za idealne, Shiseido prowadzi dialog z ponad dwoma tysiącami trzystu kobietami z Azji, Europy i Ameryki, dopytując się o karnację i preferencje odnośnie podkładów.

NOWY PODKŁAD SHEER AND PERFECT FOUNDATION

Wyrównuje koloryt skóry dzięki innowacyjnemu efektowi optycznemu i formule idealnej gładkości.
Bring out the beauty of bare skin.

PODKŁAD RADIANT LIFTING FOUNDATION

Pomaga stworzyć efekt odbijania światła podobny do fotograficznego ekranu odblaskowego, w wyniku którego z twarzy od razu znikają wszystkie cienie.
Idealny dla tych klientek, które wolą dobrze kryjące podkłady kremowe z działaniem przeciw starzeniu się skóry, wzbogacone o wyraźny efekt liftingujący i rozświetlający. Podkład gwarantuje widoczny lifting, ujędrnienie i zmniejszenie zmarszczek po regularnym korzystaniu z kosmetyku przez cztery tygodnie.

PODKŁAD PERFECT REFINING FOUNDATION

Jedwabisty jak satyna, idealnie dopasowuje się do skóry twarzy, dając efekt doskonałej cery.
Idealny dla klientek ze skórą problemową, charakteryzującą się widocznymi porami, błyszczeniem, lepieniem i cerą mieszaną.

PĘDZELEK PERFECT FOUNDATION BRUSH

Im lepiej nałożysz podkład, tym dłużej się on utrzyma.
Prosty trik jak uzyskać profesjonalne wykończenie o wysokiej jakości:

  • Podkłady w płynie lub kremie: nabierz odpowiednią ilość i rozprowadź palcami na czerech obszarach: na czole, obu policzkach i brodzie.
  • Podkłady w pudrze lub kompakcie: nabierz puder na pędzelek, a jeśli to konieczne, nabierz ponownie. Wybieraj pociągnięcia zależnie od obszaru twarzy tak, aby dojść do pożądanej grubości warstwy podkładu.