Camelia Shiseido
1
Listopad 2013
Dom Shiseido

SPA W HOTELU ATLANTIS THE PALM W DUBAJU

Świat magicznej błogości wyłącznie dla Ciebie

Nagradzane spa ShuiQi w Dubaju znajduje się w oszałamiającym hotelu Atlantis na jednej z Wysp Palmowych, największej sztucznej wyspie na świecie. To godne pozazdroszczenia miejsce wypoczynku urządzone w tematyce oceanicznej umiejscowione jest na koronie okalającej Palmę Jumeirah z widokami na Zatokę Perską.

Niepowtarzalny rytuał w Twoim własnym apartamencie spa

Luksusowy zabieg japońskiego rytuału to cztery godziny spędzone w królewskim apartamencie spa, ekskluzywnym i prywatnym zakątku wyłącznie dla Ciebie. Na początku zmysłowej podróży czeka na Ciebie kąpiel stóp w płatkach róż, która niewątpliwie stanowi wstęp do pełnej relaksacji. Następnie Twoje zmysły zostaną wyostrzone dzięki rytuałowi kąpieli całego ciała, zainspirowanemu tradycjami japońskimi. Doświadczysz masażu Qi całego ciała, a także japońskich technik masażu, takich jak Shiatsu, stymulujących punkty tsubo, czyli punkty umieszczone na szlaku przepływu energii Qi przez ciało. W wyniku stymulacji napięcie opuszcza ciało, a przepływ energii wraca do stanu naturalnej równowagi. W połączeniu z technikami głębokiego i delikatnego masażu wspomagającego mikrocyrkulację limfatyczną, całościowy efekt zabiegu wprawia umysł oraz ciało w stan wyższej relaksacji i zadowolenia.

Na koniec doświadczysz najpiękniejszego i najlepszego zabiegu na twarz, Future Solution LX Facial Ceremony oraz wysublimowanego masażu głowy. Możesz odpłynąć myślami do raju, który, dzięki niezrównanej atmosferze Wysp Palmowych, nie zniknie po otwarciu oczu.

Bliskość natury sprzyja pełnej relaksacji, poczuciu spełnienia i harmonii, wartościom tak drogim japońskiej kulturze i estetyce zen. Ten stan błogości jest odzwierciedleniem filozofii zabiegów w spa Shiseido. Z pewnością jest to zakątek idealny na relaks i odpoczynek. Spa ShuiQi w hotelu Atlantis The Palm oferuje wyrafinowane przeżycia powstałe na kanwie ponad 140 lat doświadczenia w innowacyjnych rozwiązaniach na rzecz Twojego piękna i dobrego samopoczucia.

Ty w najlepszym wydaniu. Od środka i na zewnątrz.