Camelia Shiseido

Najbardziej innowacyjne rozwiązanie
od czasu stworzenia filtrów UV

Wzrost ochrony przed promieniami UV w momencie kontaktu skóry z wodą.

Pierwsza na świecie technologia, dzięki której skuteczność ochrony przed promieniami UV wzrasta w momencie kontaktu skóry z wodą.

WetForce to obecnie najbardziej innowacyjna technologia
od czasu stworzenia filtrów UV.

Skuteczność ochrony przed promieniami UV wzrasta w momencie kontaktu skóry z wodą.*

Nowa technologia stworzona przez Shiseido*. Nowa technologia WetForce jest najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem od czasu stworzenia filtrów ochronnych.

Zanurz się w wodzie, a minerały w niej zawarte spowodują, że Twoja ochrona przeciw promieniami UV będzie jeszcze większa*. W momencie kontaktu z wodą/potem formuła zawierająca technologię WetForce wzmacnia działanie technologii SuperVeil-UV 360TM*.

Teraz bez obaw możesz uprawiać sporty wodne bo wiesz, że formuły WetForce kochają wodę tak samo jak Ty.

*badania in vitro

Wysoka 100% 110% WZRASTA Formuły bez technologii WetForce (wodoodporne) SPADA Formuły bez technologii WetForce (wodoodporne) Niska

Przed kontaktem z wodą

W kontakcie z wodą

** testowany metodą in vitro

Jak działa
technologia WetForce

To pierwsza w historii formuła do opalania, która zawiera aktywny czujnik mineralny. Czujnik ten naładowany jest jonami ujemnymi, które wykrywają i przyciągają jony dodatnie zawarte w wodzie oraz pocie.

Jony łączą się ze sobą tworząc warstwę, która z jednej strony przylega do skóry, z drugiej odpycha wodę, co w żaden sposób nie wpływa na działanie filtra SPF.

Świeżo zaaplikowana formuła Świeżo zaaplikowana formuła Świeżo zaaplikowana formuła Świeżo zaaplikowana formuła Kontakt z wodą Kontakt z wodą Kontakt z wodą Łączenie sie czujników z jonami Łączenie sie czujników z jonami Łączenie sie czujników z jonami Wygładza powierzchnię

Czujnik mineralny

ochrona UV

Minerały

+jony dodatnie

-jony ujemne

(schemat)

Shiseido

expert sun aging

TECHNOLOGIA WETFORCE jest najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem od czasu stworzenia filtrów UV i krokiem milowym w rozwoju technologii formuł przeciwsłonecznych w ogóle. Lata badań i ich spektakularne efekty są potwierdzeniem dążenia marki Shiseido do bycia pionierem w rozwoju produktów pielęgnacyjnych i chęci zaspokajania rosnących potrzeb konsumentów na całym świecie.

Kremy i emulsje z linii słonecznej Suncare Expert Anti-Age z filtrami SPF 30 i 50 są pierwszymi produktami, w których wykorzystana została innowacyjna technologia, która zapewnia całkowite poczucie komfortu tym, którzy kochaja aktywne spędzanie wolnego czasu i wodę, a jednocześnie oczekują wysokiej ochrony przed szkoldliwymi promieniami słonecznymi i działania przeciwstarzeniowego.

expert sun aging

HISTORIA SHISEIDO SUNCARE

Marka Shiseido pierwszą formułę z filtrem, Shiseido Uviolin, wylansowała w roku 1923. Od tego czasu naukowiec Satoshi Yamaki z Shiseido Research Center, Suncare Products Development latami pracował nad rozwojem technologii dla formuł słonecznych aby sprostać rosnącym wymaganiom konsumentów. Oto historia rozwoju technologii Wet Force

Więcej Informacji

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ NA TEMAT PROMIENIOWANIA UV

Istnieją dwa rodzaje promieniowania słonecznego, mające negatywny wpływ na naszą skórę: UVA i UVB.

Więcej Informacji

FAQ

Czy masz dodatkowe pytania na temat ochrony przeciwsłonecznej?

Więcej Informacji