Camelia Shiseido
1
Wrzesień 2013
Innowacyjność produktu

WYJĄTKOWE TESTY JAKOŚCI

SHISEIDO nigdy nie rezygnuje z najwyższej  jakości. To zobowiązanie, którego podjęliśmy się z myślą o naszych klientkach i klientach, zaowocowało wprowadzeniem wyjątkowych testów jakości, które przeprowadzamy na każdym etapie wytwarzania kosmetyków. W fazie rozwoju produktu wielokrotnie powtarzamy niektóre testy, na przykład kontrolę materiałów, kontrolę mikroorganizmów, analizę składników, prześwietlenia, testy ścierania, test torebki itp. Po zakończeniu produkcji, każdy kosmetyk SHISEIDO przechodzi końcowe fazy kontroli jakości i oddziaływania na zmysły.

Po opuszczeniu laboratorium nasze kosmetyki poddawane są szeregowi testów oddających sytuacje, w których klientka lub klient mogą się znaleźć na co dzień, a nawet w trakcie najbardziej zabieganych dni. Przeprowadzamy następujące testy:

  • test upadku, który pomaga nam ustalić, czy kosmetyk jest odporny na wielokrotne upadki pod różnymi kątami,
  •  test ścierania, za pomocą którego upewniamy się, że nasze klientki mogą używać pomadki do samego końca,
  • test ściskania, w którym ustalamy, czy kosmetyk znajdujący się w tubce nie zmienia konsystencji i właściwości w wyniku wielokrotnego ściskania tubki,
  • test temperatury, który pozwala nam potwierdzić stabilność składników narażonych na działanie światła słonecznego, czy wysokich lub niskich temperatur,
  • test transportu, dzięki któremu mamy pewność, że warunki panujące w środkach transportu nie mają wpływu na jakość kosmetyku.